TEMPISH partnerem GKS-u Katowice

27.07.2022 15:07

Do grona partnerów hokejowej sekcji GKS-u Katowice, aktualnych mistrzów Polski, dołączyła firma TEMPISH, czyli czołowy producent i dostawca sprzętu sportowego.

TEMPISH Polska to czołowy producent i dostawca łyżew oraz rolek na rynku polskim, który prowadzi działalność hurtową i detaliczną na terenie całego kraju. Jest to również wyłączny dystrybutor takich marek jak; Fischer (Hockey), Fox40 czy Blademaster. Czeska firma, której początki sięgają 1994 roku, prowadzi swoją działalność w Polsce od 2006 roku, kiedy to w Rudzie Śląskiej został otwarty pierwszy oddział TEMPISH Polska sp. z o.o. Firma w swojej ofercie posiada asortyment takich producentów jak Inglasco, Guardog, Blue-Sport, Labeda, Howies i Imports Dragon. TEMPISH S.R.O posiada swoje przedstawicielstwa na terenie Czech, Polski, Słowacji, Węgier, Ukrainy, Słowenii, Litwy oraz Niemiec. Stabilność, dobra logistyka oraz solidność to atrybuty, które przyświecają naszemu Partnerowi każdego dnia.

- Będąc liderem sprzedaży sprzętu hokejowego w Polsce, jesteśmy niezwykle zaszczyceni faktem współpracy z nowo koronowanym Mistrzem Polski. Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie wymierne efekty obydwu stronom. Jako Prezes spółki jestem jednocześnie rodowitym Ślązakiem, dlatego współpraca z górniczymi klubami sportowymi jest dla mnie naturalna i jestem z niej dumny. Życzę powodzenia GieKSie w nadchodzącym sezonie i potwierdzam nasze zaangażowanie, celem kompleksowego zaopatrywania sekcji hokejowej GKS Katowice w sprzęt sportowy - powiedział Prezes TEMPISH Polska sp z o.o Bartosz Graliński.

Tagi:
Klub Biznesu
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy