Podziękowania za sezon 2023/2024

17.04.2024 13:22

Dziękujemy wszystkim, którzy wspierali hokejową GieKSę w minionym sezonie.

GKS Katowice zakończył rozgrywki TAURON Hokej Ligi w sezonie 2023/2024 zdobyciem wicmistrzostwa Polski po trwającej aż siedem spotkań serii finałowej z Re-Plast Unią Oświęcim. Tym samym hokejowy GKS Katowice zapisał na koncie swój 29. medal mistrzostw Polski w historii. Zakończony sezon wiązał się także z udziałem GKS-u Katowice w międzynarodowych rozgrywkach Pucharu Kontynentalnego. Hokeiści GieKSy w efektownym stylu wywalczyli awans do finałów tych rozgrywek podczas turnieju rozgrywanego we włoskim Cortina d'Ampezzo. Z kolei ich występ w finałach Pucharu Kontynentalnego rozgrywanych w walijskim Cardiff zakończył się zajęciem czwartego miejsca. Wicemistrzostwo Polski GKS-u Katowice oznacza, że drużyna wywalczyła prawo do reprezentowania Polski w kolejnej edycji Pucharu Kontynentalnego.

Bardzo dziękujemy za wszystkie gratulacje i słowa wsparcia, jakie spłynęły do Klubu po osiągnięciu tego sukcesu. Pragniemy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do kolejnego medalu mistrzostw Polski dla hokejowego GKS-u Katowice..

Dziękujemy wszystkim Partnerom i Sponsorom hokejowej sekcji GieKSy i liczymy na dalszą owocną współpracę. Kierujemy także słowa podziękowania do naszych kibiców, którzy wspierali nas licznie nie tylko podczas spotkań rozgrywanych w "Satelicie", ale także podczas zagranicznych turniejów Pucharu Kontynentalnego i zaprezentowali najwyższy poziom wsparcia dla ukochanej drużyny.

Do zobaczenia w sezonie 2024/2025!


Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga