Działalność biznesowa

Wielosekcyjny GKS Katowice to nie tylko klub sportowy, ale także platforma współpracy dla biznesu. Dysponujemy skutecznymi narzędziami promocji marki, a szeroki wachlarz proponowanych świadczeń daje możliwość rozwoju biznesu podmiotom skupionym wokół klubu.


Uczestnictwo w Klubie Biznesu daje możliwość posługiwania się marką GKS-u Katowice, wykorzystania wizerunku sportowców GieKSy oraz udziału w wydarzeniach organizowanych przez klub.  Nasz Klub Biznesu stwarza ogromne możliwości networkingowe w przyjaznych warunkach przestrzeni VIP przy okazji imprez sportowych, czy spotkań wewnętrznych. Przestrzeń reklamowa dla członków Klubu Biznesu obejmuje m.in. cyfrowe bandy reklamowe, reklamy wielkoformatowe czy ścianki telewizyjne, co sprawia, że kontakt z brandem mają nie tylko kibice na obiekcie sportowym, ale także widzowie w TV. Skuteczne działania prosprzedażowe może prowadzić dzięki obecności w rozbudowanych mediach klubowych (strona internetowa, GieKSa TV, media społecznościowe).

Oferta biznesowa skierowana do osób fizycznych i mikroprzedsiębiorców. Dzięki uczestnictwu w tym projekcie możesz stać się członkiem rodziny GKS Katowice z dostępem do wszystkich świadczeń dnia meczowego. Wspierając klubu kwotą 196,4 zł netto miesięcznie otrzymujesz: karnet na mecze GKS-u, publikację informacji na temat przystąpienia do projektu, możliwość posługiwania się nazwą i logotypem „Przyjaciel GieKSy” oraz zaproszenia na imprezy organizowane przez klub. Ze zwiększonego pakietu świadczeń można skorzystać w ramach pakietu "Przyjaciel GieKSy Plus".

Cykl porannych spotkań przedstawicieli środowiska biznesowego skupionego wokół GKS-u Katowice. Dążymy do tego, aby integracja naszych partnerów oraz możliwości prezentowania ich działalności odbywała się nie tylko przy okazji organizowanych przez nas imprez sportowych. Uznajemy, że formuła takich spotkań pozwala na budowę mocnych więzi biznesowych. W części oficjalnej Śniadania z Klubem Biznesu każdy z uczestników spotkania otrzymuje czas na zademonstrowanie własnej działalności oraz przedstawienie bieżących ofert swojej firmy. Po jej zakończeniu, nasi goście zyskują okazję do rozmów w luźnej atmosferze, nawiązania kontaktów oraz wymiany wizytówek.

Imprezy sportowe to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów biznesowych przestrzeni VIP. Dla naszych gości przygotowaliśmy wjazd na parking klubowy, dostęp do strefy cateringowej oraz miejsca na loży. Dostęp do strefy VIP mają zarówno członkowie Klubu Biznesu jak również osoby, które decydują się na pakiety meczowe.

KONTAKT
Kierownik Działu Sprzedaży - Bartosz Malaka

T: 725 250 895, E: bartosz.malaka@gkskatowice.eu

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy