Hokeiści GieKSy gośćmi Oficjalnego Sklepu

22.04.2024 11:37

Zapraszamy na wtorkowe spotkanie z hokeistami GKS-u Katowice.

We wtorek 23 kwietnia w godz. 16:00-18:00 serdecznie zapraszamy do Oficjalnego Sklepu GKS-u Katowice. Jego gośćmi będą hokejowi wicemistrzowie Polski. W siedzibie sklepu, który mieści się na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A, pojawią się Mateusz Bepierszcz, Michał Kieler, David Lebek, Błażej Chodor i Mykhailo Kovalchuk. To doskonała okazja, by spotkać się z hokeistami, podziękować za ostatni sezon, zebrać ich autografy, czy zrobić pamiątkowe zdjęcia. W sklepie będziecie też mogli obejrzeć z bliska puchar za wicemistrzostwo kraju oraz trofea z poprzednich sezonów.

To jednak nie koniec. Z okazji wizyty wicemistrzów Polski, w sklepie będziecie mogli skorzystać z wyjątkowej promocji. Wszystkie akcesoria i gadżety hokejowe we wtorek będą dostępne stacjonarnie taniej o 20 procent!

W cenie 79 PLN dostępna będzie także specjalna koszulka przygotowana na zbliżające się Mistrzostwa Świata Elity. Ją również obejmuje wtorkowa promocja. 

Oczywiście przy okazji wizyty hokeistów gorąco zachęcamy Was także do zakupu biletów na najbliższy mecz piłkarzy GieKSy. Już w czwartek 25 kwietnia o godz. 20:30 przy Bukowej podejmiemy Górnika Łęczna! 

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga