TAURON KH GKS - Unia Oświęcim [ZAPOWIEDŹ]

02.02.2017 12:53

Autor: PS

W piątek kolejny mecz w ramach "grupy słabszej" Polskiej Hokej Ligi. Hokeiści TAURONU KH GKS Katowice zmierzą się o 16:00 z Unią Oświęcim.

Pechowa porażka po rzutach karnych (1:2) z Nestą Mires Toruń poszła w niepamięć. Trójkolorowi zdążyli już pokonać w międzyczasie MH Automatykę Gdańsk 3:2 i SMS PZHL U20 Sosnowiec 6:3. Zostały im jeszcze trzy mecze rundy zasadniczej, w których będą szlifować formę na decydującą rundę play-off.

Podopieczni trenera Jacka Płachty mają przed sobą domowe starcia z Unią Oświęcim i MH Automatyką Gdańsk, a także wyjazdowe z Nestą Mires Toruń. Do najbliższego, oświęcimskiego rywala, z którym zmierzą się w "Satelicie", tracą dziewięć punktów i już nie uda się go doścignąć, ale drugie miejsce w tabeli także gwarantuje grę w najlepszej ósemce. I tego katowiccy hokeiści są już pewni.

Katowiczanie spotykali się z Unią w tym sezonie pięciokrotnie. Dwukrotnie byli górą (1:0 i 4:2), ale to Unia ma lepszy bilans – pokonała naszą drużynę trzykrotnie (0:2, 1:3, 1:2). Ostatni mecz w "Satelicie" to właśnie porażka 1:2 i trójkolorowa drużyna chce zmazać tę plamę. Czy jej się to uda, przekonamy się w piątkowe, późne popołudnie.

Ze spotkania zostanie przeprowadzona transmisja telewizyjna w stacji TVP Sport.


WAŻNE INFORMACJE
- Bilety na mecz są dostępne na www.kupbilet.pl 
- Początek piątkowego spotkania o godz. 16.00.
- Kasy lodowiska „Spodek” będą działały od godz. 13.00.
- Wejście na obiekt będzie możliwe od godz. 15.00.

Tagi:
PHL
Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu