Dwóch hokeistów nadal z GKS-em

15.05.2019 10:43

Bramkarz Michał Kieler oraz obrońca Oskar Krawczyk zostają w TAURON KH GKS-ie Katowice.

Hokeiści zdecydowali się przedłużyć swoje kontrakty o kolejne dwa lata. Michał Kieler to perspektywiczny bramkarz, który w poprzednim sezonie pełnił rolę zmiennika i zagrał w ośmiu meczach sezonu zasadniczego. Oskar Krawczyk to z kolei uzdolniony defensor młodego pokolenia. W poprzednich rozgrywkach zagrał w 40 meczach i rozdał 6 asyst. Obaj zawodnicy rozpoczynali swoje kariery w Zagłębiu Sosnowiec. 

- Michał to bramkarz z dużym potencjałem i na pewno dostanie szansę na to, by powalczyć o pozycję numer jeden w naszej bramce. Cenię sobie także to, że potrafi stworzyć dobrą atmosferę w szatni oraz na ławce. Jest po prostu pozytywnym człowiekiem, a to również jest bardzo ważne. Natomiast Oskar Krawczyk to przyszły reprezentant Polski. Kwestią czasu jest jego gra w kadrze seniorów. Ma bardzo dobre warunki fizyczne i ciężko pracuje - mówi Wojciech Tkacz, dyrektor sportowy TAURON KH GKS-u Katowice. 

- Chciałbym się dalej rozwijać i w Katowicach dostałem konkretną propozycję. Uważam, że to dla mnie dobry wybór i cieszę się, że nadal będę mógł grać dla GieKSy. Zmierzamy w dobrym kierunku, więc chcę być częścią projektu. W Katowicach czuję się bardzo dobrze - mówi Michał Kieler. 

- To będzie mój czwarty sezon z GKS-em. Mam tutaj bardzo dobre warunki do pracy i dalszego rozwoju. Niczego mi tutaj nie brakuje, dlatego chciałem tu zostać i kontynuować walkę. Jestem bardzo zadowolony, że doszedłem z klubem do porozumienia - mówi Oskar Krawczyk. 

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga