Bilety na finały PHL

30.03.2022 22:13

GKS Katowice zagra w finałach Polskiej Hokej Ligi. Zachęcamy do zakupu wejściówek na to historyczne wydarzenie.

Bilety na finały wyprzedane!

Po wyeliminowaniu Zagłębia Sosnowiec, a następnie GKS-u Tychy, hokeiści GieKSy zapewnili sobie awans do wielkiego finału fazy play-off. Przeciwnikiem naszego zespołu będzie Re-Plast Unia Oświęcim, a rywalizacja rozpocznie się w Katowicach. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w niedzielę 3 kwietnia o godz. 17.30, a drugi w poniedziałek 4 kwietnia o godz. 17.30.

Zachęcamy do zakupu biletów na te spotkania. Sprzedaż zamknięta - dla kibiców, którzy w trakcie sezonu zasadniczego zdecydowali się na zakup przynajmniej jednego pakietu wejściówek - rozpocznie się 31 marca o godzinie 10:00. Sprzedaż otwarta dla wszystkich fanów rozpocznie 1 kwietnia się o godzinie 10:00.

Ceny biletów wynoszą: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 60 zł (rodzinny). Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. W sprzedaży są także bilety VIP - 200 zł i VIP junior - 50 zł. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Wejściówki można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8 oraz w dniu meczu w kasach lodowiska.

Tagi:
PHL
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy