Bezpieczniki TAURONA. Włącz dla dobra dziecka

05.06.2019 12:12

TAURON KH GKS Katowice dba zarówno o rozwój sportowy dzieci, ale także o ich bezpieczeństwo.

Bezpieczniki TAURONA to program edukacyjny dla uczniów szkół podstawowych, którego najważniejszym celem jest przekazanie zasad bezpiecznego korzystania z urządzeń elektrycznych. Program jest realizowany przez spółkę TAURON Dystrybucja S.A. od 2013 r.

W poniedziałek 10 czerwca możliwość uczestnictwa w programie otrzymają podopieczni Wielosekcyjnej Akademii "Młoda GieKSa". Wszystko po to, by nauczyć się jak bezpiecznie korzystać z prądu i urządzeń elektrycznych. W programie przewidziane zostały zabawy edukacyjne, dzięki którym żaden temat nie będzie dla dzieci zbyt trudny, a świat nauki stanie się jeszcze ciekawszy.

W dotychczasowych edycjach „Bezpieczników” udział wzięło 1800 szkół, 180 tys. uczniów, 2 miliony internautów, a 16 tys. użytkowników korzysta z materiałów edukacyjnych. Więcej o akcji TUTAJ.
________________________
TAURON Dystrybucja S.A. zajmuje się przede wszystkim przesyłem i dostawą energii elektrycznej. Jest największym dystrybutorem energii w kraju i głównym jej dostawcą na terenie Polski Południowej, obejmując województwa: małopolskie, dolnośląskie, opolskie, śląskie oraz częściowo: świętokrzyskie, podkarpackie, łódzkie, wielkopolskie oraz lubuskie. Dostarcza 51,4 tys. GWh energii elektrycznej na obszarze prawie 58 tysięcy km2, co stanowi 18,5% powierzchni Polski. Obsługuje 5,5 mln klientów. Obecnie nasza spółka zatrudnia 7,8 tys. wysoko kwalifikowanych pracowników i jest jednym z największych pracodawców oraz jednym z największych inwestorów w Polsce południowej. Spółka wykorzystuje nowoczesne technologie, rozbudowuje i modernizuje infrastrukturę energetyczną zapewniając klientom bezpieczeństwo zasilania i wysoki standard świadczonych usług. Aktywnie poszukuje rozwiązań innowacyjnych i uczestniczy w pracach badawczo-rozwojowych współpracując z najlepszymi uczelniami w kraju. Spółka TAURON Dystrybucja wchodzi w skład Grupy TAURON, która jest jednym z największych podmiotów gospodarczych w Polsce.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy