Ślizgawka z hokeistami GieKSy!

08.02.2024 15:18

W poniedziałek 12 lutego w “Satelicie” poślizgacie się wspólnie z Mistrzami Polski!

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych. 14 lutego to także ważna data w kalendarzu hokejowego GKS-u Katowice, ponieważ Mistrzowie Polski tego dnia rozegrają domowy mecz z JKH GKS-em Jastrzębie o godz. 18:30. Bilety na ten mecz w sprzedaży. W ramach promocji spotkania 40. kolejki TAURON Hokej Ligi, zapraszamy wszystkich kibiców na spotkanie z naszymi hokeistami! 

W poniedziałek 12 lutego, w godzinach 19:00 - 20:00 dostępna będzie ślizgawka na lodowisku Spodka. W tym czasie na lodzie pojawi się aż siedmiu przedstawicieli GKS-u Katowice, którzy będą do pełnej dyspozycji kibiców. Potrzebujesz lekcji jazdy na łyżwach od Mistrza Polski? Masz ochotę na zdjęcie z ulubionym hokeistą? A może zbierasz autografy? Zapraszamy serdecznie w imieniu swoim oraz gospodarza “Satelity” - grupy PTWP. 

Wejście na ślizgawkę odbywa się od strony małego parkingu przy Alei Korfantego. CENNIK ORAZ BILETY TUTAJ. Organizator informuje, iż zazwyczaj ma komplet 150 entuzjastów łyżew, dlatego sugerujemy, by nie zwlekać z decyzją o dołączeniu do naszego wydarzenia. Uczestnicy mają do dyspozycji szafki depozytowe, wypożyczalnię łyżew oraz szlifiernię.

12 lutego zabierz swoją drugą połówkę na katowickie lodowisko, by spotkać hokeistów GKS-u, a dwa dni później dopingujcie im wspólnie z trybun "Satelity" w walce o kolejne ligowe zwycięstwo! Jednym z gości ślizgawki będzie nominowany do “Złotego Buka” Joona Monto. W nadchodzących dniach będziemy odsłaniać kolejne nazwiska, z jakimi kibice GieKSy spotkają się w “Satelicie” podczas poniedziałkowej ślizgawki. 

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga