Karnety

SPRZEDAŻ KARNETÓW WSTRZYMANA

Zachęcamy do zakupu karnetów obejmujących domowe spotkania sezonu zasadniczego w „Satelicie”. Ceny karnetów na sezon zasadniczy wynoszą: 240 zł (normalny), 115 zł (ulgowy) i 365 zł (rodzinny).

Co ważne, zakup karnetu na sezon zasadniczy zapewnia pierwszeństwo przy zakupie karnetów na mecze fazy play-off.  Podkreślamy, że - zgodnie z obowiązującymi przepisami - na hali będzie dostępnych jedynie 50 procent miejsc. W przypadku ewentualnego dalszego ograniczenia liczby miejsc pierwszeństwo wejścia na obiekt mają osoby, które jako pierwsze zakupiły karnety.

Karnety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna prowadzona jest sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Zgodnie z aktualnymi przepisami w dni meczowe klub nie prowadzi sprzedaży stacjonarnej w kasach hali.

Jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA. Karnet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Karnet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie na adres bilety@gkskatowice.eu skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Koniecznie zapoznaj się z WAŻNYMI ZASADAMI organizacji meczów. Regulaminy znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00)

POZNAJ OFERTĘ MECZOWĄ VIPKlub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy