KarnetyOferujemy Wam możliwość zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze sezonu zasadniczego. Oferujemy Wam możliwość zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze sezonu zasadniczego. Ceny wynoszą: 175 zł (normalny), 75 zł (ulgowy) oraz 250 zł (rodzinny). 

Dla wszystkich kibiców, którzy zakupili karnet w poprzedniej cenie, przygotowaliśmy voucher na kwotę różnicy pomiędzy pierwszą ceną a nową. Będzie on do wykorzystania na zakup wejściówek na mecze wszystkich sekcji GKS-u Katowice. Voucher zostanie dodany na konto użytkowników systemu biletowego w czwartek 12 września i będzie ważny przez rok do wykorzystania jednorazowego. 

Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.

Karnety możecie kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

W sprzedaży również 50 karnetów dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. O możliwości zakupu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania karnetu jest posiadanie karty kibica. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: bilety@gkskatowice.eu

Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga