Karnety

Zachęcamy do zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze sezonu zasadniczego. Ceny wynoszą: 140 zł (normalny), 90 zł (ulgowy) oraz 230 zł (rodzinny). Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo.

Posiadacze karnetów na sezon zasadniczy otrzymają pierwszeństwo w nabyciu karnetów na rundę play-off, a do tego rabat w wysokości 15 proc.

Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży karnetów. Od teraz możecie je kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy.

Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu