Bilety


SPRZEDAŻ WSTRZYMANA
 

Ceny biletów na poszczególne mecze wynoszą: 20 zł (normalny), 10 zł (ulgowy), 30 zł (rodzinny).

Bilety ulgowe przysługują osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Ulga przysługuje także studentom, osobom uczącym się do 26 lat oraz osobom posiadającym aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności i ich opiekunom. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie na adres bilety@gkskatowice.eu skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Sprzedaż odbywa się na stronie internetowej bilety.gkskatowice.eu, a także w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Koniecznie zapoznaj się z WAŻNYMI ZASADAMI organizacji meczów. Regulaminy znajdziesz TUTAJ.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 (poniedziałek - piątek w godz. 8.00 - 16.00)


POZNAJ OFERTĘ MECZOWĄ VIP

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy