Bilety

ICeny biletów na mecze wynoszą: 12 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), 20 zł (rodzinny). W dniu meczu bilety są droższe o 3 zł.

Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży wejściówek. Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu i w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dniu meczu bilety można kupić w kasach hali (otwierane na 3 godziny przed początkiem meczu).

Nośnikiem biletu jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA (ta sama, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy). W trakcie sprzedaży biletu na Kartę Kibica zbierane są dane osobowe. W sprzedaży są także bilety jednorazowe (nie są zapisywane na karcie) - w takich samych cenach – przy sprzedaży których nie są zbierane dane osobowe. Klub zastrzega jednak możliwość zbierania danych osobowych przy sprzedaży biletów na mecze podwyższonego ryzyka.

Dzieci do lat 5 mają darmowy wstęp na mecze, a bezpłatne wejściówki są od odbioru w kasach hali lub sklepie Blaszok.

Posiadacze karty „Nas Troje i Więcej” mogą zakupić bilety w łącznej cenie 10 zł wyłącznie w sprzedaży stacjonarnej (sklep Blaszok oraz kasy).

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu