Nowe ceny karnetów

11.09.2019 13:14

GKS Katowice informujemy o obniżeniu cen karnetów na nadchodzący sezon PHL.

Po dogłębnej analizie cen karnetów w Polskiej Hokej Lidze oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych kibiców, zdecydowaliśmy się obniżyć ceny karnetów na sezon 2019/2020.

Oferujemy Wam możliwość zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze sezonu zasadniczego. Ceny wynoszą: 175 zł (normalny), 75 zł (ulgowy) oraz 250 zł (rodzinny). 

Dla wszystkich kibiców, którzy zakupili karnet w poprzedniej cenie, przygotowaliśmy voucher na kwotę różnicy pomiędzy pierwszą ceną a nową. Będzie on do wykorzystania na zakup wejściówek na mecze wszystkich sekcji GKS-u Katowice. Voucher zostanie dodany na konto użytkowników systemu biletowego w czwartek 12 września i będzie ważny przez rok do wykorzystania jednorazowego. 

Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA. Więcej informacji o karnetach znajdziecie TUTAJ.

Trwa także sprzedaż biletów na inauguracyjny mecz z Naprzodem Janów. W sprzedaży internetowej ich ceny wynoszą: 12 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 17 zł (rodzinny). W sprzedaży stacjonarnej bilety są droższe i kosztują: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), 23 zł (rodzinny). W dniu meczu ceny biletów nie ulegają zmianie. Więcej informacji o biletach znajdziecie TUTAJ.

Karnety i bilety możecie kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy