Bilety na mecz GieKSy z Zagłębiem

06.09.2018 12:51

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na wielkie otwarcie nowego sezonu PHL w „Satelicie”.

TAURON KH GKS Katowice rozegra pierwszy mecz sezonu już w piątek w Sosnowcu. Kolejne spotkanie odbędzie się we wtorek 11 września w Katowicach. Mecz z kadrą PZHL zostanie rozegrany – na prośbę rywali – o godz. 14.00. Ze względu na szkoleniowy charakter meczu, tego dnia nasze lodowisko będzie zamknięte dla publiczności.

Na oficjalną inaugurację nowego sezonu zapraszamy do „Satelity” w piątek 14 września o godz. 18.30. Tego dnia podejmiemy Zagłębie Sosnowiec. Wierzymy, że powrót wicemistrzów kraju przyciągnie na trybuny komplet widzów.

Rozpoczęła się już sprzedaż biletów na to spotkanie. Informujemy, że ceny biletów wynoszą: 12 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), 20 zł (rodzinny). W dniu meczu bilety są droższe o 3 zł. Ważne! W porównaniu do poprzednich sezonów nastąpiły zmiany w zakresie sprzedaży wejściówek. Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu i w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dniu meczu bilety można kupić w kasach hali (otwierane na 3 godziny przed początkiem meczu).

Nośnikiem biletu jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA (ta sama, która funkcjonuje od 3 lat na meczach piłkarskiej sekcji GieKSy). W sprzedaży są także bilety jednorazowe - w takich samych cenach – przy sprzedaży których nie są zbierane dane osobowe.

Więcej informacji, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz instrukcje znajdziecie TUTAJ. W sprzedaży pozostają także karnety na cały sezon zasadniczy.

Tagi:
PHL
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga