Zagramy dla Asi Kozak!

29.03.2017 17:04

Już w sobotę pokazowy mecz hokeja w „Satelicie”. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przekazany na rzecz Asi Kozak.

W sobotę 1 kwietnia o godz. 14.00 odbędzie się mecz charytatywny, w którym zespół TAURON KH GKS Katowice i Przyjaciele zmierzy się z Bykami TAURON. To będzie oficjalne zakończenie sezonu hokejowego w „Satelicie”.

Bilety na to spotkanie kosztują 5 zł i będą do kupienia w dniu meczu w kasach lodowiska. Całkowity dochód z tego spotkania zostanie przeznaczony na rzecz Asi Kozak. Fanka GieKSy w wieku niespełna 2 lat zachorowała nagle na ostre wirusowe zapalenie mózgu. Lekarze nie dawali większych szans na przeżycie, ale na szczęście dała radę. Od tego czasu (ponad 8 lat) przechodzi jednak nieustanne rehabilitacje, spotkania ze specjalistami z neurologopedii, czy psychologii oraz uczestniczy w zajęciach hipoterapii. Asia może jednak liczyć na pomoc kibiców GKS-u.

Dodatkowo, Asię można wesprzeć przekazując na jej rzecz 1% podatku. W formularzu PIT należy wpisać numer KRS 0000037904, a w rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” dodać opis: 19795 Kozak Joanna. Co wazne, w trakcie sobotniego meczu przygotowane zostaną także specjalne puszki, do których będą zbierane pieniądze na rzecz Asi.

W sobotę gramy dla Asi! Więcej informacji o meczu TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy