Charytatywny mecz GieKSy w Satelicie!

28.03.2017 11:07

Wielkie zakończenie sezonu hokejowego już 1 kwietnia w „Satelicie”. Zapraszamy na mecz charytatywny, w którym zespół TAURON KH GKS Katowice i Przyjaciele zmierzy się z Bykami TAURON.

Za nami pierwszy sezon reaktywowanej hokejowej GieKSy. Nasza drużyna dzielnie radziła sobie na lodowiskach Polskiej Hokej Ligi i awansowała do fazy play off, w której stawiła czoła GKS-owi Tychy.

Czas na oficjalne zamknięcie sezonu. W sobotę 1 kwietnia o godz. 14.00 zapraszamy wszystkich kibiców na pokazowy mecz, w którym GieKSa zmierzy się z ekipą Byków, stworzoną przez sponsora tytularnego klubu firmę TAURON. Tego dnia będzie się liczyć przede wszystkim dobra zabawa. Dlatego do udziału w meczu zaprosiliśmy wiele uznanych postaci sportu. Na lodowisku pojawią się m.in. dawna gwiazda NHL Mariusz Czerkawski, ale także były znakomity piłkarz GKS-u i reprezentacji Polski Piotr Świerczewski.

Bilety na to spotkanie kosztują 5 zł i będą do nabycia w dniu meczu w kasach lodowiska „Satelita” (czynne od godz. 12.00). Co ważne, całkowity dochód z biletów zostanie przeznaczony na cel charytatywny.

Zapraszamy do „Satelity”!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy