Nowe informacje organizacyjne

30.11.2021 11:49

Zmiany w przepisach związanych z obostrzeniami.

W związku z ukazaniem się nowego rozporządzenia Rady Ministrów  w sprawie „ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii” informujemy, że limit dostępnych miejsc na lodowisku w czasie organizowanych meczów hokeja wynosi 50 procent.

Pozostała część miejsc nadal dostępna jest tylko dla osób zaszczepionych przeciwko COVID-19. Fakt zaszczepienia potwierdza się przy zakupie wejściówki w Systemie Biletowym GieKSy lub w sklepie Blaszok, wypełniając oficjalne OŚWIADCZENIE.

W grudniu GieKSa rozegra cztery mecze w „Satelicie”. W piątek 3 grudnia o godz. 18.30 podejmujemy KH Energę Toruń. Pełen terminarz znajdziecie TUTAJ.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.euSprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. W dniu meczu w kasie lodowiska działa specjalny punkt wsparcia sprzedaży internetowej.

Lodowisko otwieramy na godzinę przed początkiem spotkania. W trosce o Waszą wygodę i zdrowie apelujemy o jak najwcześniejsze przybycie na obiekt i kierowanie się wszystkimi obowiązującymi zasadami bezpieczeństwa.

Do zobaczenia w „Satelicie”!

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy