Mikołajkowa promocja na mecz z Unią!

30.11.2022 10:35

Wystartowała sprzedaż biletów na mecz GKS-u Katowice z Re-Plast Unią Oświęcim zaplanowany na 6 grudnia (godz. 18:30) w "Satelicie". Przygotowaliśmy mikołajkową promocję dla dzieci!

We wtorek 6 grudnia o godzinie 18:30 GKS Katowice podejmie w "Satelicie" Re-Plast Unię Oświęcim w ramach 29. kolejki Polskiej Hokej Ligi. To kolejna w tym sezonie konfrontacja hokejowego mistrza Polski z wicemistrzem kraju, której nie możecie przegapić!

Z okazji wypadających tego dnia mikołajek przygotowaliśmy specjalną promocję. Młodzież do 16. roku życia wchodzi na ten mecz za darmo na podstawie bezpłatnego Biletu Mikołajkowego, który można odebrać w Systemie Biletowym GieKSy, a także w kasie w dniu meczu oraz w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej. Tradycyjnie w "Satelicie" podczas meczu będzie można zakupić hokejowe gadżety GieKSy na stoisku od strony al. Korfantego, a na najmłodszych kibiców czekają stoiska z watą cukrową i popcornem.

Przypominamy, że ceny biletów wynoszą: 25 zł (normalny), 15 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 120 zł.

Bilety można zakupić online na stronie bilety.gkskatowice.eu. Stacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00 i w niedziele w godz. 9.00 - 13.00, a także - w dni meczowe - w kasie hali. Więcej informacji TUTAJ. 

Tagi:
PHL
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga