Karnety na play-off

01.02.2019 08:57

Rozpoczynamy sprzedaż karnetów na rundę play-off Polskiej Hokej Ligi. Jako pierwsi będą mogli je zakupić kibice, którzy posiadali karnety w rundzie zasadniczej.

Przed hokeistami TAURON KH GKS-u kluczowa część sezonu. Już 15 lutego rozpoczną walkę w fazie play-off, która wyłoni medalistów mistrzostw Polski. Liczymy na Wasze olbrzymie wsparcie i gorący doping w trakcie najbliższych spotkań. Dlatego zachęcamy do zakupu karnetów, które gwarantują możliwość zobaczenia wszystkich meczów domowych w fazie play-off.
 
Sprzedaż karnetów odbędzie się w dwóch fazach. Od piątku 1 lutego (od godziny 12:00) do środy 6 lutego karnety będą mogli nabywać wyłącznie kibice, którzy posiadali karnety na sezon zasadniczy lub na mecze styczniowe. W czwartek 7 lutego rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich fanów.

Ceny karnetów wynoszą: 120 zł (normalny), 80 zł (ulgowy) i 160 zł (rodzinny). UWAGA! Zgodnie z naszą obietnicą, kibice, którzy posiadali karnety na cały sezon zasadniczy otrzymają specjalną bonifikatę i będą mogli zakupić karnety na play-off w cenach: 72 zł (normalny), 48 zł (ulgowy), 96 zł (rodzinny). Zniżka dla osób, które posiadały karnet na cały sezon dostępna po kliknięciu w "użyj zniżki" w systemie biletowym.

W sprzedaży również 50 karnetów dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. O możliwości zakupu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania karnetu jest posiadanie karty kibica. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: maciej.pietrzok@gkskatowice.eu

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.
 
Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.
 
Ewentualna sprzedaż biletów na poszczególne mecze rozpocznie się w późniejszym terminie. Ich ceny możecie sprawdzić TUTAJ.
  
Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.


 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy