Bilety na play-offBilety ulgowe przysługują osobom powyżej 65 lat i młodzieży do 18 lat. Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych (kobieta i mężczyzna) oraz maksymalnie trójki dzieci do 15 roku życia. Ulga przysługuje także studentom oraz osobom uczącym się do 26 lat. Przy zakupie internetowym studentów i uczniów mających powyżej 18 lat prosimy o przesyłanie (na bilety@gkskatowice.eu) skanu/zdjęcia ważnej legitymacji celem weryfikacji. Dzieci do lat 5 mają wstęp wolny.

Z uwagi na zmiany w organizacji meczów wynikającej z wyłączenia schodów prowadzących do hali od strony Alei Korfantego, w “Satelicie” na meczach fazy play-off zasiądzie maksymalnie 1182 kibiców. To rozwiązanie, które sprawia, że spotkanie będą organizowane zgodnie z prawem i bezpiecznie dla wszystkich widzów.

Dla kibiców, którzy zakupili karnet lub bilet na trybunę od strony Alei Korfantego, przewidziano NOWE WEJŚCIE NA PARTERZE PRZY KASIE. Warto także wiedzieć, iż po stronie od Alei Korfantego nie będzie strefy dla palaczy. Prosimy więc o wstrzemięźliwość, ponieważ po opuszczeniu lodowiska nie będzie możliwości powrotu. WYJŚCIE PO MECZU dla widzów zasiadających po tej stronie hali będzie odbywać się przez STREFĘ VIP. W związku z powyższymi zmianami prosimy także o jak najwcześniejsze przyjście do hali, aby wejść na trybunę w komfortowych warunkach. 

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu i w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. W dniu meczu bilety można kupić w kasach hali (otwierane na 1,5 godziny przed początkiem meczu).


Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Dzieci do lat 5 mają darmowy wstęp na mecze, a bezpłatne wejściówki są od odbioru w kasach hali lub sklepie Blaszok.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy