Karnety na mecze GKS-u Katowice

02.09.2019 15:06

Przed nami kolejny rok hokejowych emocji. Rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów rundę zasadniczą sezonu 2019/2020 Polskiej Hokej Ligi.

Brązowi medaliści poprzedniego sezonu kontynuują przygotowania do kolejnych rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Już 15 września w “Satelicie” zainaugurujemy sezon derbowym meczem z Naprzodem Janów. Jeszcze we wrześniu na własnej tafli gościć będziemy GKS Tychy oraz Podhale Nowy Targ. 
 
Oferujemy Wam możliwość zakupu karnetów na wszystkie domowe mecze sezonu zasadniczego. Ceny wynoszą: 250 zł (normalny), 125 zł (ulgowy) oraz 375 zł (rodzinny). Karnety ulgowe przysługują młodzieży do lat 18, studentom i osobom uczącym się do 26 lat (po okazaniu legitymacji) oraz seniorom powyżej 65. roku życia. Karnety rodzinne przygotowaliśmy dla mieszanej pary opiekunów oraz maksymalnie trójki dzieci do lat 15. Dzieci do lat 5 mogą wchodzić na mecze za darmo. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.
 
Karnety to zdecydowanie najkorzystniejsza finansowo opcja oglądania meczów w „Satelicie”.  Co ważne, pierwszeństwo na zakup karnetów mają karnetowicze z play-off lub rundy zasadniczej poprzedniego sezonu. Rozpoczęliśmy już sprzedaż otwartą. Ponadto, zakup karnetu na rozgrywki 2019/2020 zapewnia pierwszeństwo przy zakupie karnetów na play-off. 
 
Informujemy, że wkrótce rozpocznie się sprzedaż biletów na poszczególne mecze. W sprzedaży internetowej ich ceny wynoszą: 12 zł (normalny), 5 zł (ulgowy), 17 zł (rodzinny). W sprzedaż stacjonarnej bilety są droższe i kosztują: 15 zł (normalny), 8 zł (ulgowy), 23 zł (rodzinny). W dniu meczu ceny biletów nie ulegają zmianie.

Karnety możecie kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Więcej informacji o karnetach znajdziecie TUTAJ.Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy