Informacja o karnetach

19.10.2020 11:05

Informacja dla kibiców, którzy zakupili karnety po 2 października o godz. 10.00.

Zgodnie z informacją z 8 października o ograniczeniu pojemności „Satelity" oraz regulaminem i wcześniejszymi komunikatami karnety zakupione po 2 października o godz. 10.00 straciły ważność.

Wszyscy kibice, którzy zakupili je przez internet otrzymali zwrot pieniędzy przelewem. Z kolei kibice, którzy zakupili je w sklepie Blaszok, proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 725 250 898, celem ustalenia terminu zwrotu, który będzie realizowany od 19 października do 19 listopada w siedzibie klubu w p. 128 na Stadionie Miejskim przy ul. Bukowej 1A. W przypadku kibiców, którzy zakupili karnety przed pierwszym meczem wysokość zwrotów będzie pomniejszona o wartość rozegranego spotkania z STS-em Sanok. Zwrot gotówki możliwy jest tylko za okazaniem paragonu oraz dokumentu tożsamości.

W związku z wprowadzeniem nowych zasad bezpieczeństwa, obejmujących m.in. organizację wydarzeń sportowych bez udziału publiczności, przypominamy, że najbliższe domowe mecze GKS-u Katowice rozgrywane będą bez udziału kibiców. Liczymy, że fani wrócą na trybuny jeszcze w tym sezonie. Dlatego o ewentualnych rekompensatach dla kibiców, którzy zakupili karnety PRZED 2 października będziemy informować wraz z rozwojem sprawy.

Regulamin zwrotów dostępny TUTAJ.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy