GKS Katowice doceniony przez Hokejową Ligę Mistrzów

20.02.2023 17:30

Nasz Klub zajął trzecie miejsce w konkursie na najlepszą kreację marketingową w ramach sezonu 2022/23 Hokejowej Ligi Mistrzów.

Zdobycie Mistrzostwa Polski w sezonie 2021/22 pozwoliło GKS-owi Katowice rywalizować w rozgrywkach Hokejowej Ligi Mistrzów. To był dla katowickiego hokeja historyczny moment, dlatego Klub dołożył wszelkich starań, by domowe spotkania GKS-u Katowice w europejskich pucharach były zapamiętane na długo.

Powstała kampania promocyjna pod hasłem “Here We Come”. Jej twarzami byli bramkarz John Murray oraz legenda GKS-u Andrzej Tkacz.Ponadto Matias Lehtonen zaprezentował kibicom gości najciekawsze miejsca, które powinni zobaczyć przy okazji pobytu w Katowicach. Miasto rozświetliły ekrany reklamujące mecze Hokejowej Ligi Mistrzów z Rogle BK, ZSC Lions Zurich oraz Fehervar AV19. Natomiast na Jantorze pojawił się zakrojony na szeroką skalę branding będący promocją produktu, jakim stała się Hokejowa Liga Mistrzów. Między innymi za te działania na rzecz promocji hokeja CHL docenił GKS Katowice w tradycyjnym konkursie "CHL Marketing Award". GieKSa zajęła 3. miejsce i niektóre z pomysłów wprowadzonych przez nasz Klub znajdą się w specjalnej prezentacji CHL wskazującej najlepsze marketingowe praktyki. O wyniku decydowały jury złożone z przedstawicieli CHL oraz Infront Sports & Media AG, eSports, Two Circles, Banku LGT oaz profesora Jon Andrea Schochera i jego studentów. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła drużyna Straubing Tigers natomiast na drugim znalazł się zespół Fehervar AV19.

Dziękujemy wszystkim kibicom, którzy wspierali GieKSę w trakcie domowych i wyjazdowych spotkań Hokejowej Ligi Mistrzów! Gorąco zachęcamy do wsparcia dopingiem zespołu w trkacie nadchodzącej fazy play-off Polskiej Hokej Ligi. Bilety już w sprzedaży.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga