Bilety na ćwierćfinały Polskiej Hokej Ligi

19.02.2023 20:00

W poniedziałek rozpoczynamy sprzedaż wejściówek na mecze fazy play-off.

W ćwierćfinałach PHL GKS Katowice zmierzy się z JKH GKS-em Jastrzębie. Pierwsze dwa mecze tej rywalizacji zostaną rozegrane w Katowicach 23 i 24 lutego. Zachęcamy do zakupu biletów na te spotkania. Sprzedaż rozpocznie się w poniedziałek 20 lutego o godz. 9:00. Ceny wejściówek wynoszą: 30 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 60 zł (rodzinny) oraz 150 zł (VIP). Fani, którzy posiadali karnety na sezon zasadniczy - zgodnie z zasadami ogłoszonymi przed startem sezonu - mogą zakupić bilety na mecze play-off  taniej o 19,64 proc.

Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Wszystkie bilety w sprzedaży są personalizowane.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.euStacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00, a także - w dni meczowe - w kasie hali.

ZNIŻKA: Karnetowicze, aby skorzystać ze zniżki w Systemie Biletowym GieKSy, muszą zaznaczyć opcję "dodaj zniżkę" przy zakupie biletów. Prawo do zniżki można oczywiście także zgłosić przy sprzedaży stacjonarnej.

Tagi:
PHL
Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga