(7:0, 2:0, 3:0)

KADRA PZHL

GKS Katowice: Kieler (Lindskoug) - Wanacki, Heikkinen, Urbanowicz, Rohtla, Łopuski - Cakajik, Devecka, Laakkonen, Pasiut, Malasiński - Tomasik, Krawczyk, Fraszko, Wronka, Sawicki oraz Krężołek

KADRA PZHL: Czernik (Zawalski) - Bizacki, Noworyta, Sołtys, Wałęga, Misterkiewicz - Khoperia, Gruszczyk, Wsół, Michał Rybak, Maciej Rybak - Niedlich, Duszak, Gruźla, Jóźwik, Luszniak - Wysocki, Skokan, Zając, Blanik, Magiera

Hokeiści TAURON KH GKS Katowice w meczu z Kadrą PZHL urządzili sobie festiwal strzelecki. W „Satelicie” aż 12-krotnie trafiali do bramki rywali, nie tracąc przy tym żadnego gola.

Wynik meczu już w czwartej minucie otworzył Patryk Wronka. Nasz napastnik w pierwszej tercji zdobył jeszcze jedną bramkę, a oprócz niego do siatki rywali trafiali Mikołaj Łopuski, Janne Laakkonen, Dusan Devecka i dwukrotnie Grzegorz Pasiut.

Tempo gry w drugiej tercji nieco spadło, ale katowiczanie mieli wiele okazji, by powiększyć prowadzenie. W tej części gry na listę strzelców ponownie wpisali się Wronka i Łopuski.

W ostatniej części meczu TAURON KH GKS Katowice zdobył trzy bramki. Jedno trafienie zaliczył Tomasz Malasiński, a kolejne dwa gole dołożył Patryk Wronka, który tym samym zakończył spotkanie z bilansem pięciu bramek.

W piątek, 14 września wicemistrzowie Polski podejmą w „Satelicie” Zagłębie Sosnowiec. Informacja o biletach na to spotkanie znajduje się tutaj.