Wicemistrz Polski z licencją na kolejny sezon ligowy.
Informujemy, że organizator rozgrywek TAURON Hokej Ligi przyznał naszemu Klubowi licencję uprawniającą do występów w sezonie 2026/2027.
Przypomnijmy, że rozgrywki poprzedniego sezonu zakończyły się zdobyciem przez GKS Katowice wicemistrzostwa Polski. Przygotowania do sezonu 2026/2027 rozpoczęły się od treningów indywidualnych naszych hokeistów, zgodnie z rozpiskami przygotowanymi przez sztab szkoleniowy. Start wspólnych treningów zaplanowany jest na 3 sierpnia.