Zagraj w hokejowej GieKSie!

19.05.2017 13:59

TAURON KH GKS Katowice zaprasza dzieci urodzone w latach 2007-2011 na nabór do grup młodzieżowych.

Wzorem najlepszych klubów w Europie TAURON KH GKS Katowice otwiera się na najmłodszych sympatyków hokeja i daje im możliwość treningów pod okiem profesjonalistów. - Cieszymy się, że TAURON KH GKS rośnie w siłę. Oprócz drużyny seniorskiej stawiamy na sportowy rozwój najmłodszych adeptów hokeja, którzy w przyszłości będą stanowić o sile dyscypliny w Katowicach i nie tylko. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych na treningi i poznanie tajników tej fantastycznej gry - mówi Przemysław Plisz, prezes TAURON KH GKS.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci z roczników 2007-2011 na nabór do grupy młodzieżowych hokejowej GieKSy. Zajęcia rozpoczną się od treningów ogólnorozwojowych i będą się odbywały w formie gier i zabaw ruchowych. Podczas zajęć najmłodsi adepci będą wtajemniczani w sztukę posługiwania się kijem hokejowym.

Zajęcia będą odbywały się na sali gimnastycznej katowickiego Spodka pod okiem wykwalifikowanej kadry trenerskiej, która z pewnością zarazi pasją do hokeja.

Pierwsze zajęcia odbędą się w piątek, 26 maja o godzinie 18.00. Kolejne we wtorek, 30 maja o godzinie 18.00. Treningi będą trwały godzinę, a uczestnicy zostaną podzieleni na grupy.

Każde dziecko powinno mieć ze sobą obuwie zmienne i strój sportowy, a - jeśli posiada - również kij hokejowy i rękawice.

Serdecznie zapraszamy najmłodszych. Rozpocznijcie swoją przygodę z hokejem w TAURON KH GKS Katowice!

Wszelkich informacji udziela trener koordynator ds. młodzieży Marcin Penczek E: marcin.penczek(at)gkskatowice.eu T: 733 061 672

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy