Mikołajki z GieKSą!

06.12.2023 13:48

Przed wielosekcyjnym GKS-em Katowice kolejny weekend pełen sportowych emocji. Z okazji mikołajek ogłaszamy promocje, którymi chcemy zachęcić Was do wspierania wszystkich drużyn GieKSy.

W piątek 8 grudnia o godzinie 18:30 w "Satelicie" zostanie rozegrany mecz 26. kolejki TAURON Hokej Ligi GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec. Nasza drużyna wystąpi w tym spotkaniu w specjalnych strojach. Świąteczny klimat meczu chcemy stworzyć razem z Wami. Dlatego wszyscy kibice, którzy pojawią się na meczu w przebraniu św. Mikołaja (wystarczy mikołajkowa czapka), będą mogli w kasach hali zakupić bilety na spotkanie taniej o 5 złotych. Promocja obowiązuje jedynie w sprzedaży stacjonarnej w kasach lodowiska.

To jednak nie wszystko. Wszyscy, którzy zakupią bilety na piątkowy mecz hokeistów, a także posiadacze karnetów na sezon zasadniczy THL, otrzymają specjalny mikołajkowy prezent. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy promocyjny bilet „Mikołajki z GieKSą” w cenie 10 zł na najbliższy mecz siatkarzy GKS-u. W sobotę 9 grudnia o godz. 17:30 siatkarze GKS-u Katowice rozegrają w hali OS Szopienice mecz PlusLigi z PGE GiEK Skrą Bełchatów (promocja obejmowała też mecz piłkarzy GKS-u z Miedzią, ale spotkanie zostało odwołane).

Z promocji można skorzystać na bilety.gkskatowice.eu oraz w punktach stacjonarnych. Uwaga! Bilet „Mikołajki z GieKSą” jest dostępny w systemie biletowym dopiero po potwierdzeniu zakupu na piątkowe spotkanie hokeistów.

Zapraszamy na weekend z GieKSą!

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga