Bilety na szósty mecz półfinałów

14.03.2023 20:34

Zapełnijmy znowu „Satelitę”!

SPRZEDAŻ BILETÓW ZAKOŃCZONA

Trwa rywalizacja GKS-u Katowice z Comarch Cracovią w półfinałach Polskiej Hokej Ligi. Po czterech meczach stan rywalizacji wynosi 2-2. Kolejny mecz w piątek w Krakowie. Szóste spotkanie odbędzie się w niedzielę 19 marca o godz. 17:00 w Katowicach. Zachęcamy do zakupu biletów na ten mecz.

Ceny wejściówek wynoszą: 35 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 70 zł (rodzinny) oraz 150 zł (VIP). Fani, którzy posiadali karnety na sezon zasadniczy - zgodnie z zasadami ogłoszonymi przed startem sezonu - mogą zakupić bilety na mecze play-off taniej o 19,64 proc.

Bilet rodzinny przeznaczony jest dla dwójki dorosłych - kobieta i mężczyzna oraz maksymalnie trójki dzieci do 15. roku życia. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy. Wszystkie bilety w sprzedaży są personalizowane.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.euStacjonarnie wejściówki dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 oraz w soboty i niedziele w godz. 9.00 - 13.00, a także - w dni meczowe - w kasie hali.

ZNIŻKA: Karnetowicze, aby skorzystać ze zniżki w Systemie Biletowym GieKSy, muszą zaznaczyć opcję "dodaj zniżkę" przy zakupie biletów. Prawo do zniżki można oczywiście także zgłosić przy sprzedaży stacjonarnej.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga