Bilety na półfinały PHL

11.03.2022 08:00

Rozpoczynamy sprzedaż wejściówek na kolejną fazę rozgrywek Polskiej Hokej Ligi. Najpierw bilety mogą kibice, którzy posiadali jeden z pakietów na sezon zasadniczy.

Po wyeliminowaniu Zagłębia Sosnowiec w ćwierćfinałach (4:1) hokejowa GieKSa szykuje się do kolejnej fazy rozgrywek. Rywalizację w półfinałach rozpoczniemy od dwóch domowych spotkań, które odbędą się 18 i 19 marca.

Pragniemy wyróżnić kibiców, którzy w trakcie sezonu zasadniczego zdecydowali się na zakup przynajmniej jednego pakietu wejściówek (na październik, na listopad-grudzień lub na styczeń). Dlatego w pierwszej kolejności to oni mogą nabyć wejściówki na półfinały. Sprzedaż otwarta rozpocznie się w sobotę 12 marca o godz. 12.00.

Ceny biletów wynoszą: 25 zł (normalny), 20 zł (ulgowy), 50 zł (rodzinny). W sprzedaży są także bilety VIP - 150 zł i VIP junior - 50 zł.

Wejściówki można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8 oraz w dniu meczu w kasach lodowiska. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecze na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partner motoryzacyjny
Partner techniczny
Partnerzy