Bilety na mecze Hokejowej Ligi Mistrzów

22.08.2022 09:25

Rozpoczynamy sprzedaż biletów na historyczne mecze GieKSy w Hokejowej Lidze Mistrzów. Do każdej wejściówki przygotowaliśmy specjalny prezent.

W ramach fazy grupowej CHL GKS Katowice rozegra trzy spotkania. Pierwszym rywalem będzie szwedzki zespół Rögle Ängelholm (czwartek 1 września, godz. 18:05), czyli triumfator poprzednich rozgrywek. Następnie zmierzymy się ze szwajcarskim ZSC Lions Zurych (sobota 3 września godz. 18:00). Ostatnim przeciwnikiem będzie węgierski Fehérvár AV19 (wtorek 4 października, godz. 18:00). Wszystkie mecze będą rozgrywane w Ośrodku Hokejowym Jantor przy ul. Nałkowskiej w Katowicach.

Zachęcamy do zakupu wejściówek na te spotkania. Ceny biletów wynoszą: 59 zł (normalny) i 29 zł (ulgowy). W sprzedaży są także bilety VIP w cenie 220 zł. Bilet ulgowy przysługuje osobom powyżej 65 lat oraz młodzieży do 18 lat. Dzieci do lat 5 wchodzą na mecz na podstawie darmowego biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Każdy kibic, który zakupi bilet na mecz Hokejowej Ligi Mistrzów, otrzyma od nas w hali pamiątkowy szalik. Na każde ze spotkanie przygotowaliśmy osobny wzór, więc do zdobycia są trzy jego rodzaje.

Bilety można zakupić na stronie bilety.gkskatowice.eu, w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13) oraz w wybrane dni w kasie Stadionu Miejskiego przy ul. Bukowej. W dni meczowe, na dwie godziny przed rozpoczęciem spotkań, otwierana będzie także kasa na lodowisku Jantor.

W systemie biletowym dostępne są wejściówki „bilet z dojazdem”. Kibiców zainteresowanych możliwością dojazdu pod Jantor specjalnym autobusem z centrum Katowic prosimy o wybór tej opcji biletu. Informację o transporcie można znaleźć TUTAJ.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga