Bilety na hokejowy Puchar Polski

14.12.2022 10:39

W sprzedaży wejściówki na mecz GKS-u Katowice z GKS-em Tychy w ramach Pucharu Polski.

Turniej finałowy o Puchar Polski odbędzie się w dniach 28-30 grudnia w Oświęcimiu. W pierwszej parze półfinałowej GKS Katowice zmierzy się z GKS-em Tychy. Spotkanie odbędzie się w środę 28 grudnia. Dzień później Re-Plast Unia Oświęcim zagra z COMARCH Cracovią. Zwycięzcy tych spotkań zmierzą się w wielkim finale, który odbędzie się w piątek 30 grudnia. Wszystkie mecze rozpoczną się o godz. 20.30 i będą transmitowane w TVP Sport.

INFORMUJEMY, ŻE WSZYSTKIE BILETY DLA KIBICÓW GKS-U KATOWICE NA PÓŁFINAŁOWY MECZ PUCHARU POLSKI 28.12 ZOSTAŁY WYPRZEDANE.

Bilety w cenie 35 zł dostępne są wyłącznie stacjonarnie w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do soboty w godz. 9.00 - 17.00 i w niedziele w godz. 9.00 - 13.00 oraz przy okazji meczów drużyn GKS-u (17.12 PlusLiga GKS Katowice - Jastrzębski Węgiel, 22.12 PHL GKS Katowice - Comarch Cracovia).

Zwracamy uwagę, że bilety na mecz Pucharu Polski są personalizowane, więc przy ich zakupie należy podać dane osobowe (imię i nazwisko oraz PESEL). Dane zostaną wpisane na listę, która została przesłana przez organizatora.

W razie awansu GKS-u Katowice do finału Pucharu Polski w analogiczny sposób będą dystrybuowane wejściówki na to spotkanie.

REGULAMIN SPRZEDAŻY BILETÓW NA PUCHAR POLSKI.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Polska Hokej Liga