Występy hokeistów GieKSy w reprezentacji Polski

19.12.2022 10:10

Zawodnicy naszego Klubu reprezentowali Polskę w seniorskiej i młodzieżowej kadrze naszego kraju.

Seniorska reprezentacja Polski rozegrała w Marsylii towarzyskie spotkania z Ukrainą (4:3) i Francją (7:4) w ramach Turnieju Trzech Narodów. W meczach wystąpili przedstawiciele GKS-u Katowice bramkarz John Murray, obrońca Patryk Wajda i napastnik Bartosz Fraszko, który we wspomnianych spotkaniach zanotował łącznie bramkę oraz dwie asysty.

Hokeiści naszego Klubu, Kacper Maciać i Piotr Ciepielewski, wystąpili w meczach kadry narodowej Polski U-20 w rozgrywanym w Bytomiu turnieju mistrzostw świata dywizji IB. Na inaugurację turnieju Biało-Czerwoni pokonali Estonię po dogrywce 4:3, później przegrali z Ukrainą 2:5, Japonią 3:7 i Włochami 1:2, a na zakończenie turnieju wygrali z Koreą Południową 11:2. Ciepielewski zakończył turniej z jedną bramką na koncie, zaś Maciaś z jednym golem i sześcioma asystami.

Przypominamy, że trwa otwarta sprzedaż biletów na półfinałowe spotkanie Pucharu Polski GKS Katowice - GKS Tychy (28 grudnia, godz. 20:30) rozgrywanego w Oświęcimiu (WIĘCEJ INFORMACJI TUTAJ), a także na ostatni domowy mecz Mistrzów Polski w roku 2022 (22 grudnia, godz. 18:30), w którym rywalem będzie COMARCH Cracovia (BILETY TUTAJ). 

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Polska Hokej Liga