Prezentacja hokejowego GKS-u Katowice

09.09.2019 14:40

Wkrótce start nowego sezonu Polskiej Hokej Ligi. GieKSa zaprasza na oficjalną prezentację drużyny hokejowej, która odbędzie się 13 września o godzinie 17:15 na placu przed Galerią Katowicką. Wydarzenie towarzyszyć będzie akcji „Kultowy Zegar Powraca”.

Już 15 września pierwszy mecz nowego sezonu PHL. Na inaugurację rozgrywek GKS zmierzy się w derbach Katowic z Naprzodem Janów. Powrotowi hokeistów towarzyszą spore emocje. Brązowi medaliści mistrzostw Polski oraz Pucharu Kontynentalnego poprzedniego sezonu ponownie przystąpią do walki o najwyższe cele.

Latem w hokejowej sekcji GKS-u doszło do ważnych zmian. Nowym dyrektorem sportowym został były znakomity reprezentant Polski Wojciech Tkacz. Funkcję trenera zespołu objął doświadczony fiński szkoleniowiec Risto Dufva. W składzie pojawiło się też wielu nowych zawodników, w tym siedmiu rodaków nowego szkoleniowca.
 
Szansa na bliższe poznanie nowej drużyny nadejdzie już w piątek. Oficjalna prezentacja zespołu odbędzie się na placu przed Galerią Katowicką o godz. 17:15. To będzie doskonała okazja, aby zobaczyć z bliska nowych zawodników, ale także na chwilę rozmowy, zdobycie autografu czy zrobienia sobie zdjęcia.

Prezentacja zakończy się przed godz. 18:00, a tuż po niej odbędą się atrakcje związane z akcją „Kultowy Zegar Powraca” - odsłonięcie zegara, projekcja filmu o historii Katowic i koncert Sebastiana Riedla z towarzyszącym mu zespołem Cree oraz kwartetem smyczkowym.

****

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno-komercyjnym. Powierzchnia najmu wynosi 47,609 m2 i obejmuje ponad 200 lokali, restauracji i punktów handlowych, m.in. Peek & Cloppenburg, TK Maxx, Multikino, Zara, Pull & Bear, Bershka, C&A, Reserved, Euro RTV AGD, Douglas czy Flying Tiger Copenhagen. Posiada także 10 salowe Multikino z salą Xtreme – najnowocześniejszą w Polsce, wyposażoną w system dźwiękowy Dolby Atmos oraz projektor laserowy 4K. Centrum handlowe połączone jest bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r. Więcej informacji na: www.galeriakatowicka.eu

 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy