Powołania do reprezentacji Polski

23.04.2021 11:17

Trener hokejowej reprezentacji Polski Robert Kalaber powołał zawodników na konsultacje krajowe oraz turniej "Beat COVID-19" w Słowenii, który odbędzie się w dniach 14-22 maja w Ljubljanie.

W dniach 2-6 i 10-13 maja hokeiści reprezentacji Polski będą przebywać na konsultacjach krajowych w Jastrzębiu-Zdroju, by następnie udać się do Słowenii na towarzyski turniej z udziałem kadry gospodarzy oraz Francji, Austrii, Ukrainy i Rumunii. Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia br. hokejowa reprezentacja Polski weźmie udział w finałowej rundzie kwalifikacji do Igrzysk Olimpijskich 2022 i w ramach grupy D zagra ze Słowacją (gospodarzem turnieju), Białorusią i Austrią. 

Wśród 30 hokeistów powołanych na konsultacje i turniej w Ljubljanie znaleźli się Patryk Krężołek, Mateusz Michalski, Grzegorz Pasiut i Filip Starzyński, natomiast jednym z czterech graczy na liście rezerwowych jest bramkarz Maciej Miarka. Funkcję asystenta selekcjonera polskiej kadry pełnić będzie Ireneusz Jarosz.

Życzymy powodzenia i jeszcze raz gratulujemy reprezentacji Polski zwycięstwa w rozgrywanym w Katowicach Turnieju Trójmorza!

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
Polska Hokej Liga