Krężołek i Strzyżowski podpisali

24.05.2017 11:52

Kolejne decyzje personalne w TAURON KH GKS-ie Katowice. Do katowickiej drużyny dołączył młody i utalentowany 18-latek Patryk Krężołek z SMS-u PZHL Sosnowiec, a kontrakt przedłużył najlepszy strzelec GieKSy Marek Strzyżowski.

Nowy napastnik TAURON KH GKS-u Katowice udowodnił, że ambitną postawą i wyróżniającymi się występami w młodej drużynie Szkoły Mistrzostwa Sportowego można zapewnić sobie jeszcze lepszą przyszłość. – W każdym meczu walczymy o jak najlepsze osiągnięcia drużyny i swoje indywidualne. Dążymy cały czas do tego, żeby grać jak najlepiej, nieważne czy w młodzieżowych rozgrywkach, czy w seniorskich – podkreśla Patryk.

Umowa z perspektywicznym, zdolnym hokeistą została podpisana na rok. Mimo młodego wieku napastnik będzie chciał mieć wkład w dobre wyniki ekipy z „Satelity”. – Mam nadzieję, że będę się rozwijał i walczył o jak najwyższą stawkę. W Katowicach powstaje bardzo fajna drużyna. Są zawodnicy z młodzieżowej reprezentacji i tej pierwszej. To miejsce na to, żeby zgrywać się z młodszymi i uczyć od tych bardziej doświadczonych. Bardzo dobry przykład budowy zespołu. Mam nadzieję, że będziemy łapać jak najwyższe cele, pokażę się z jak najlepszej strony i pomogę drużynie – dodał Krężołek.

To nie koniec dobrych wiadomości. Trójkolorowych barw będzie bronił w przyszłym sezonie także napastnik Marek Strzyżowski. Najlepiej punktujący w katowickiej drużynie zawodnik (w sezonie 2016/2017 zdobył 32 bramki i 8 asyst) przedłużył swój kontrakt o kolejny rok. 

Obu panom życzymy zdrowia i sukcesów w barwach GieKSy. 

Tagi:
PHL
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga