Kevin Lindskoug: Nic nie przyjdzie łatwo

03.02.2019 11:26

Nasz bramkarz zdaje sobie sprawę z wyzwania, przed jakim wkrótce stanie TAURON KH GKS Katowice.

Udało się wykonać plan. 

Zwycięstwo z Unią Oświęcim było dla nas bardzo ważne. Dzięki niemu będziemy grać z przewagą lodowiska w każdym ze spotkań rundy play-off. Zdecydowanie cieszy nas to, zważając na fakt jak mocni są na swoich lodowiskach nasi przeciwnicy. My również u siebie jesteśmy bardzo groźni i mamy zamiar wykorzystać "Satelitę" na naszą korzyść. 

Kibice nie odpuszczali nawet przez sekundę...

To prawda, zawsze dostajemy dużo sił od naszych kibiców. Są naprawdę wspaniali. Zrobimy wszystko, aby w odpowiedni sposób odwdzięczyć się za ich nieustające wsparcie. To miasto zdecydowanie zasługuje na mistrzostwo kraju. 

KARNETY NA PLAY-OFF W SPRZEDAŻY!

Do play-offów zostało trochę czasu, jaki jest plan na nadchodzące dni? 

Teraz mamy kilkanaście dni odpoczynku przed następnym pierwszy spotkaniem w fazie play-off. Musimy w tym okresie odpowiednio odpocząć i zebrać siły, aby zdobyć nasz wspólny upragniony cel. To nie przyjdzie łatwo, musimy być na rywalizację odpowiednio przygotowani. Wierzę, że tak będzie.

W meczu z Unią był moment, w którym położyłeś się na taflę przed bramką, o co chodziło?

Drobny protest z uwagi na problem z taflą. Mam tylko nadzieję, że na fazę play-off będzie ona lepiej przygotowana, co na pewno ułatwni nam grę. Mamy w składzie wielu znakomitych zawodników, którzy są w stanie grać na jeszcze wyższym poziomie, dlatego zależy nam na wyeliminowaniu każdej możliwej przeszkody. 

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy