Karnety na mecze GieKSy

30.10.2023 11:09

W sprzedaży karnety na pozostałe mecze GKS-u Katowice w TAURON Hokej Lidze.

Za GieKSą 17 spotkań THL sezonu 2023/24. Katowiczanie wygrali wszystkie z nich i pewnie przewodzą w ligowej tabeli. Na najbliższy mecz w „Satelicie” zapraszamy 26 listopada, gdy GKS podejmie Cracovię. W sumie przed naszą drużyną jeszcze 11 spotkań domowych sezonu zasadniczego (uwzględniając rundę V).

Informujemy, że rozpoczęliśmy sprzedaż karnetów obejmujących wstęp na wszystkie pozostałe domowe spotkania. Przypominamy, że ze względu na planowany remont lodowiska karnety nie trafiły do dystrybucji przed startem sezonu. Wobec faktu, że w najbliższym czasie remont obejmie tylko strefę VIP „Satelity”, postanowiliśmy uruchomić sprzedaż karnetów na pozostałą część sezonu, by ułatwić kibicom oglądanie GieKSy w akcji i zaoferować najkorzystniejsze rozwiązanie. Co ważne: posiadacze karnetów otrzymają pierwszeństwo w zakupie biletów na fazę play off!

Ceny karnetów wynoszą: 250 zł (normalny) i 150 zł (ulgowy). Specjalne ceny przygotowaliśmy dla kibiców, którzy posiadali karnety w poprzednim sezonie lub posiadali bilety na wszystkie domowe spotkania obecnego sezonu. Dla nich ceny wynoszą: 225 zł (normalny) i 135 zł (ulgowy). Dzieci do lat 5 wchodzą na mecz na podstawie darmowego karnetu lub biletu odebranego w Systemie Biletowym GieKSy.

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.euStacjonarnie karnety dostępne są w Regionalnym Centrum Informacji Turystycznej (Katowice, Rynek 13), które otwarte jest od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 - 17.00 i w soboty oraz niedziele w godz. 9.00 - 13.00, a także w Oficjalnym Sklepie GKS-u Katowice (Katowice, Bukowa 1A). Jedynym nośnikiem karnetu pozostaje Karta Kibica.

Wszyscy karnetowicze, którzy nie mogą pojawić się na w "Satelicie" na meczu GKS-u Katowice, mają możliwość dwukrotnego przekazania swojej wejściówki innej osobie. Jak przekazać bilet? Instrukcja dostęna TUTAJ.

Partner strategiczny
Partner Wiodący
Klub Biznesu
Partner techniczny
Partnerzy
TAURON Hokej Liga