GieKSa powalczy o Puchar Polski

26.12.2018 12:47

Rywalem TAURON KH GKS-u Katowice w półfinale Pucharu Polski będzie JKH GKS Jastrzębie.

W finałowym turnieju Pucharu Polski rywalizować będą cztery najlepsze drużyny po trzech rundach obecnego sezonu. GieKSa jako lider Polskiej Hokej Ligi w czwartek (27.12) otworzy rywalizację meczem półfinałowym z JKH GKS-em Jastrzębie. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:30. W drugiej parze tego samego dnia o godzinie 20:00 zagrają gospodarze - GKS Tychy, którzy podejmą TatrySki Podhale Nowy Targ. Zwycięzcy obu meczów półfinałowych w piątek (28.12) o 19:45 zmierzą się w finałowej rywalizacji. 

TAURON KH GKS Katowice stanie do walki o swój drugi Puchar Polski w historii. Dla naszych hokeistów będzie to szansa na odkucie się po ostatnich porażkach. Półfinałowe starcie z JKH GKS-em zapowiada się zatem niezwykle interesująco. Drużyna z Jastrzębia zbudowała silny kolektyw i bez wątpienia postawi GieKSie bardzo trudne warunki. W trzech meczach sezonu pomiędzy górniczymi zespołami, trzykrotnie rywala pokonaliśmy, ale Puchar Polski rządzi się swoimi prawami. Przed nami duże wyzwanie i walka o kolejny historyczny sukces. 

PROGRAM TURNIEJU W TYCHACH:

27 grudnia:

16:30 TAURON KH GKS Katowice – JKH GKS Jastrzębie
20:00 GKS Tychy  – TatrySki Podhale Nowy Targ
 
28 grudnia:

19:45 Finał

Transmisje z wszystkich trzech meczów przeprowadzi TVP Sport. Dodatkowo Polskie Radio Katowice przeprowadzi transmisję z finałowego meczu. Obszerne relacje także na hokej.gkskatowice.eu i w GieKSa TV.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy