Karnety na play-off
WSZYSTKIE KARNETY ZOSTAŁY SPRZEDANE!

Zachęcamy do zakupu karnetów, które gwarantują możliwość zobaczenia wszystkich meczów domowych w fazie play-off. Sprzedaż karnetów odbędzie się w dwóch fazach. Od piątku 1 lutego do środy 6 lutego karnety będą mogli nabywać wyłącznie kibice, którzy posiadali karnety na sezon zasadniczy lub na mecze styczniowe. W czwartek 7 lutego (od godziny 10:00) rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich fanów.

Ceny karnetów wynoszą: 120 zł (normalny), 80 zł (ulgowy) i 160 zł (normalny). UWAGA! Zgodnie z naszą obietnicą, kibice, którzy posiadali karnety na cały sezon zasadniczy otrzymają specjalną bonifikatę i będą mogli zakupić karnety na play-off w cenach: 72 zł (normalny), 48 zł (ulgowy), 96 zł (rodzinny). 

W sprzedaży również 50 karnetów dla osób niepełnosprawnych z opiekunami. O możliwości zakupu decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem otrzymania karnetu jest posiadanie karty kibica. Zainteresowanych prosimy o kontakt na: maciej.pietrzok@gkskatowice.eu

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.

Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Oficjalny partner klubu
Tytularny sponsor klubu
Sponsor Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga