Karnety na play-off

W tym roku proponujemy karnety na poszczególne rundy play-off. Nie ma możliwości zakupu jednego karnetu na całą fazę To oznacza, że kibice będą mogli zakupić karnet przed rozpoczęciem każdej kolejnej rundy fazy play-off.

Ceny karnetów na półfinały play-off wynoszą: 50 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) i 80 zł (rodzinny). Posiadacz karnetu zyskuje absolutną pewność, że będzie mógł dopingować swoją drużynę z trybun “Satelity”. Szczegółowy cennik powyżej. Pierwszeństwo w zakupie karnetów na półfinały play-off mają osoby, które posiadały karnety na sezon zasadniczy lub na ćwierćfinały play-off.

UWAGA! Nie przewidujemy karnetów na ewentualną serię meczów o 3. miejsce. Będzie ona WYŁĄCZNIE biletowana. 

Dla kibiców, którzy zakupili karnet lub bilet na trybunę od strony Alei Korfantego, przewidziano NOWE WEJŚCIE NA PARTERZE PRZY KASIE. Warto także wiedzieć, iż po stronie od Alei Korfantego nie będzie strefy dla palaczy. Prosimy więc o wstrzemięźliwość, ponieważ po opuszczeniu lodowiska nie będzie możliwości powrotu. WYJŚCIE PO MECZU dla widzów zasiadających po tej stronie hali będzie odbywać się przez STREFĘ VIP.

W związku z powyższymi zmianami prosimy także o jak najwcześniejsze przyjście do hali, aby wejść na trybunę w komfortowych warunkach. 


Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Karnety możecie kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy