Karnety na play-off

WSTRZYMANA SPRZEDAŻ KARNETÓW

W tym roku proponujemy karnety na poszczególne rundy play-off. Nie ma możliwości zakupu jednego karnetu na całą fazę To oznacza, że kibice będą mogli zakupić karnet przed rozpoczęciem każdej kolejnej rundy fazy play-off. Rozpoczęła się już sprzedaż otwarta karnetów na ćwierćfinał play-off. 

Ceny karnetów na ćwierćfinały play-off wynoszą: 30 złotych (normalny) i 18 złotych (ulgowo) i 38 złotych (rodzinny). W sprzedaży będą również bilety, jednak posiadacz karnetu zyskuje absolutną pewność, że będzie mógł dopingować swoją drużynę z trybun “Satelity”. Sprzedaż karnetów na półfinał rozpocznie się po zakończeniu rundy ćwierćfinałowej. Szczegółowy cennik powyżej.

Ponadto przygotowaliśmy specjalną promocję. Wszyscy kibice, którzy zakupiłą karnet na ćwierćfinał play-off Polskiej Hokej Ligi, otrzymają darmową wejściówkę na pierwszy mecz rundy wiosennej 2 ligi, w którym piłkarze GKS-u Katowice przy Bukowej zmierzą się z Błękitnymi Stargard (29 luty, godz. 17.00)

UWAGA! Nie przewidujemy karnetów na ewentualną serię meczów o 3. miejsce. Będzie ona WYŁĄCZNIE biletowana. 

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Karnety możecie kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż stacjonarna odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18.

Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy