Złote Buki 2018. Plebiscyt GKS-u Katowice

03.12.2018 11:34

Rozpoczynamy 11. edycję plebiscytu „Złote Buki”. Przed Wami zadanie wyboru najlepszych sportowców reprezentujących barwy GKS-u oraz najważniejszego wydarzenia ostatnich miesięcy.

„Piłkarka roku”, „piłkarz roku”, „hokeista roku”, „siatkarz roku”, „wielosekcyjne odkrycie roku” oraz „wydarzenie roku”. Właśnie w tych sześciu kategoriach możecie oddać swoje głosy w ramach naszego tradycyjnego plebiscytu, który w tym roku zostanie przeprowadzony już po raz jedenasty.

W każdej z kategorii nominacje otrzymało po trzech sportowców reprezentujących daną sekcję. Wyjątek stanowi kategoria „wydarzenie roku”, w której pojawiają się cztery propozycje. Uznaliśmy, że na wyróżnienie zasługują nie tylko medale hokeistów i szachistów oraz awans piłkarek, ale także premiera filmu „Dekada GieKSy”.

Kto otrzyma statuetkę Złotego Buka? O tym zdecydują Wasze głosy! Już teraz możecie oddać je na stronie zlotebuki.gkskatowice.eu. Głosowanie potrwa do niedzieli 9 grudnia, a laureatów poznamy podczas uroczystej gali, która odbędzie się 17 grudnia.

Lista wszystkich nominacji w plebiscycie „Złote Buki 2018”, która powstała we współpracy z redakcją GieKSa.pl:
Piłkarka roku:  Marlena Hajduk,  Angelina Łąckiewicz-Oślizło, Joanna Olszewska
Piłkarz roku: Adrian Błąd, Lukas Klemenz, Bartłomiej Poczobut
Siatkarz roku: Karol Butryn, Marcin Komenda, Bartosz Mariański
Hokeista roku: Dusan Devecka, Tomasz Malasiński, Jesse Rohtla
Wielosekcyjne Odkrycie roku: Krzysztof Baran, Kinga Kozak, Patryk Krężołek
Wydarzenie roku: Awans piłkarek do Ekstraligi, Wicemistrzowie Polski w finałach Pucharu Kontynentalnego, Ósme mistrzostwo Polski szachistów, Premiera „Dekady GieKSy”

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga