TAURON KH GKS - MH Automatyka [ZAPOWIEDŹ]

16.02.2017 14:54

Autor: JB

W ostatnim meczu sezonu zasadniczego hokeiści GieKSy podejmą w "Satelicie" MH Automatykę Gdańsk. Początek piątkowego meczu o 18.30.

Zespół Jacka Płachty po ponad pięciu miesiącach od powrotu do Polskiej Hokej Ligi kończy zmagania w zasadniczej części rozgrywek. Ostatni, 36. mecz głównej rundy rozegra przed własną publicznością. Spotkanie w "Satelicie" to także generalny sprawdzian przed rozpoczynającą się w najbliższy wtorek fazą play off.

TAURON KH GKS Katowice od dłuższego czasu był już pewny udziału w play off, a jego druga pozycja w grupie słabszej była stabilna. Jedyną niewiadomą przed najważniejszą częścią rozgrywek jest rywal, z którym zmierzymy się w pierwszej fazie. Na zajęcie pierwszego miejsca w grupie silniejszej wciąż mają szanse GKS Tychy i Comarch Cracovia.

Hokeiści GieKSy na razie myślą jednak tylko o ostatnim występie w rundzie zasadniczej. Katowiczanie są faworytami pojedynku z MH Automatyką, z którą wygrali wszystkie dotychczasowe spotkania. W pierwszej części sezonu TAURON KH GKS wygrywał 3:2 i 6:2, a w rywalizacji w grupie słabszej 5:3, 4:3, 3:2.

Zachęcamy wszystkich kibiców, by przyszli do "Satelity". Bilety na mecz z Automatyką kosztują tylko 5 zł!

WAŻNE INFORMACJE
- Bilety na mecz kosztują 5 zł i są dostępne na www.kupbilet.pl
- Początek piątkowego spotkania o godz. 18.30.
- Kasy lodowiska „Spodek” będą działały od godz. 15.30.
- Wejście na obiekt będzie możliwe od godz. 17.30.

Tagi:
PHL
Tytularny sponsor klubu
Oficjalny partner klubu
Sponsor klubu
Partner klubu