Sprzedaż otwarta karnetów na play-off

06.02.2019 12:31

W czwartek o godz. 10.00 rozpoczynamy otwartą sprzedaż karnetów na rundę play-off Polskiej Hokej Ligi dla kibiców.

Przed hokeistami TAURON KH GKS-u kluczowa część sezonu. Już 15 lutego rozpoczną walkę w fazie play-off, która wyłoni medalistów mistrzostw Polski. Rywalem GieKSy w pierwszej rundzie będzie Unia Oświęcim.

Przypominamy, że do końca środy (6.02) trwa zamknięta sprzedaż karnetów dla osób, które posiadały karnety na mecze sezonu zasadniczego lub na mecze styczniowe. W czwartek 7 lutego o godz. 10:00 rozpocznie się sprzedaż otwarta dla wszystkich fanów. UWAGA! Liczba karnetów ograniczona. Połowa puli dostępna będzie na stronie bilety.gkskatowice.eu natomiast druga połowa trafi do sklepu Blaszok (ul. Świętego Stanisława 8). Ceny karnetów wynoszą: 120 zł (normalny), 80 zł (ulgowy) i 160 zł (rodzinny). Sprzedaż potrwa do wyczerpania. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.
 
Miejsca na hali nie są numerowane, a sprzedaż odbywa się wyłącznie na poszczególne trybuny. Po wejściu na halę nie ma możliwości zmiany trybuny. Klub informuje, że przy sprzedaży karnetów zbiera dane osobowe.
 
Ewentualna sprzedaż biletów na poszczególne mecze rozpocznie się w późniejszym terminie. Ich ceny możecie sprawdzić TUTAJ.
   
Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu lub dzwoń pod T: 725 250 898.

Tagi:
PHL
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy