Ruszyła sprzedaż karnetów na play-off

14.02.2020 14:29

Rozpoczęła się sprzedaż otwarta karnetów na ćwierćfinały play-off Polskiej Hokej Ligi.

WSTRZYMANA SPRZEDAŻ KARNETÓW

Już wkrótce GKS Katowice ponownie przystąpi do decydującej fazy walki o medal Mistrzostw Polski. Przed hokeistami trenera Piotra Sarnika niezwykle trudne zadanie. Liczymy na Wasze olbrzymie wsparcie i gorący doping w trakcie spotkań w “Satelicie”! Dlatego zachęcamy do zakupu karnetów.

W tym roku, inaczej niż w latach poprzednich, do sprzedaży trafią karnety na poszczególne rundy. Nie ma możliwości zakupu jednego karnetu na całą fazę play-off. To oznacza, że kibice będą mogli zakupić karnet przed rozpoczęciem każdej kolejnej rundy fazy play-off.

Rozpoczęła się już sprzedaż otwarta dla wszystkich fanów. Ceny karnetów na ćwierćfinały play-off wynoszą: 30 złotych (normalny) i 18 złotych (ulgowo) i 38 złotych (rodzinny).

Ważna informacja
. Kibice, którzy otrzymali od nas voucher na początku sezonu 2019/2020, mogą go wykorzystać w nowy sposób. Teraz suma zgromadzona na voucherze może zostać wykorzystana do różnych transakcji np. zakupu karnetu na play-off Polskiej Hokej Ligi, a także na bilety meczów piłki nożnej oraz siatkówki, aż do wyczerpania limitu. Voucher jest bezterminowy. Aby go wykorzystać wystarczy przy zakupie zaznaczyć opcję "wykorzystaj voucher".

W sprzedaży będą również bilety, jednak posiadacz karnetu zyskuje absolutną pewność, że będzie mógł dopingować swoją drużynę z trybun “Satelity”. Sprzedaż karnetów na półfinał rozpocznie się po zakończeniu rundy ćwierćfinałowej. Ceny biletów znajdziecie TUTAJ.

Ponadto przygotowaliśmy specjalną promocję. Wszyscy kibice, którzy zakupiłą karnet na ćwierćfinał play-off Polskiej Hokej Ligi, otrzymają darmową wejściówkę na pierwszy mecz rundy wiosennej 2 ligi, w którym piłkarze GKS-u Katowice przy Bukowej zmierzą się z Błękitnymi Stargard (29 luty, godz. 17.00).

UWAGA! Nie przewidujemy karnetów na ewentualną serię meczów o 3. miejsce. Będzie ona WYŁĄCZNIE biletowana. 

Karnety można kupić na stronie bilety.gkskatowice.eu. Sprzedaż odbywa się również w sklepie Blaszok mieszczącym się w Katowicach przy ul. Świętego Stanisława 8. Sklep czynny od poniedziałku do piątku w godz. 10-18. Przypominamy, że jedynym nośnikiem karnetów jest WIELOSEKCYJNA KARTA KIBICA.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami! Pisz na E: bilety@gkskatowice.eu albo dzwoń pod T: 725 250 898 lub 725 250 896 (w godz. 8.00 - 18.00).

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy