RRprojekt srebrnym partnerem GieKSy

21.10.2020 09:04

RRprojekt nadal wspiera hokejowy GKS Katowice.

Na mocy nowej umowy firma RRprojekt została Srebrnym Partnerem hokejowej sekcji GKS-u Katowice. - Mimo trudnego dla wszystkich czasu, zdecydowaliśmy się na kontynuację udanej współpracy z hokejową GieKSą z poprzedniego sezonu i jednoczesne poszerzenie jej ram – mówi Ryszard Nikodem, członek zarządu spółki RRprojekt. Bardzo dziękujemy za zaufanie, którym nas ponownie obdarzono. Cieszymy się, że nasza współpraca się rozwija i firma RR Projekt pozostała w gronie naszych Partnerów.

Firma RRprojekt obecna jest w sektorze inżynieryjnym od dekady, a trzonem jej działalności jest projektowanie i produkcja maszyn i urządzeń lakierniczych dla licznych branż przemysłowych z kraju i zagranicy. Ponadto spółka posiada przedstawicielstwo handlowe marki Honeywell/Maxon na obszarze południowo-zachodniej Polski. W tym zakresie firma zajmuje się sprzedażą oraz serwisowaniem przemysłowych palników gazowych, ich armatury oraz urządzeń peryferyjnych.

W wyniku nabycia w bieżącym roku rodzimej marki Logchan, oferta firmy RRprojekt została wzbogacona o przenośniki łańcuchowe, które jako elementy maszyn, wpływają na usprawnienie transportu wytwarzanych detali w procesach produkcyjnych. Każda inwestycja obejmująca wyżej opisane dziedziny wspierana jest przez firmę RRprojekt na wszystkich etapach realizacji – od projektu, po rozruch i opiekę powykonawczą. Wszelki informacje o firmie RRprojekt dostępne są na www.rrprojekt.com.pl oraz www.palnikiprzemyslowe.com.pl.

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy