Przed nami półfinał [ZAPOWIEDŹ]

10.03.2019 13:36

Po wyeliminowaniu KS Unii Oświęcim, kolejnym rywalem TAURON KH GKS-u Katowice w fazie play-off Polskiej Hokej Ligi będzie Comarch Cracovia.

Za nami arcytrudna seria z Unią Oświęcim, która dobrze przygotowała się na rywalizację z GieKSą. Dopiero w siódmym meczu, po twardej walce, podopieczni Toma Coolena przypieczętowali awans do półfinału play-off PHL. A tam czeka już Comarch Cracovia, która w swojej rywalizacji potrzebowała tylko czterech spotkań, by ograć JKH GKS Jastrzębie. Wzmocnienia poczynione w styczniu (dołączyło aż ośmiu graczy) spowodowały, że Cracovia stała się niezwykle groźna. 

Przed TAURON KH GKS-em Katowice kolejne trudne zadanie. Rok temu zespoły z Katowic i Krakowa również spotkały się w półfinale. Wówczas GieKSa wygrała 4:1. Zespół Rudolfa Roháčka spróbuje wziąć rewanż. Wszystko zapowiada naprawdę pasjonującą serię pomiędzy ekipami celującymi w Mistrzostwo Polski. Transmisję z pierwszego meczu przeprowadzi TVP Sport. Początek spotkania w poniedziałek (11.03) o 18:00. - Zostało nam jeszcze dużo siły. Trenowaliśmy całe lato, by przygotować się na ten moment rywalizacji. Wszyscy są w bardzo dobrej formie. Szczerze mówiąc cieszę się, że nie musimy długo czekać na rozpoczęcie półfinałów. Nie lubię, gdy po zakończeniu rundy trzeba czekać dwa tygodnie na kolejną. Fakt, że już wkrótce wracamy do walki odpowiada wszystkim - mówił fiński napastnik Janne Laakkonen.

Sponsorem pierwszego meczu TAURON KH GKS-u Katowice w półfinale play-off w “Satelicie” została Spółka RempolTagi:
PHL
Oficjalny partner klubu
Tytularny sponsor klubu
Sponsor Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga