Podziękowania dla drużyny hokejowej

30.04.2020 18:18

Informujemy, że kontrakty zawodników, którzy reprezentowali GKS w poprzednim sezonie zostają zakończone. Trwają już rozmowy o funkcjonowaniu sekcji w kolejnych rozgrywkach.

W związku z pandemią koronawirusa sezon 2019/20 Polskiej Hokej Ligi zakończył się przed czasem. Przypomnijmy, że zarząd PZHL po konsultacji z klubami postanowił przyznać miejsca medalowe zespołom, które awansowały do półfinałów ligi. GKS Katowice został ostatecznie sklasyfikowany na 3. miejscu.

Warta podkreślenia jest postawa hokeistów GieKSy, którzy ze zrozumieniem podeszli do decyzji o wcześniejszym zakończeniu ligi i wszystkich związanych z tym dla klubu konsekwencji. Po zakończeniu rozgrywek z zawodnikami przeprowadzone zostały rozmowy. Hokeiści udowodnili, że stanowią drużynę nie tylko na lodzie, ale także poza nim i niemal wszyscy pozytywnie odpowiedzieli na złożone im propozycje rozwiązań wynikających ze wcześniejszego zakończenia sezonu.

Informujemy, że kontrakty zawodników, którzy reprezentowali GKS w poprzednim sezonie zostają zakończone. Klub prowadzi intensywne rozmowy o funkcjonowaniu sekcji w kolejnym sezonie. Na początku maja poinformujemy o ich pierwszych efektach.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy