Patryk Jóźwik w TAURON KH GKS Katowice

06.07.2018 13:48

18-letni wychowanek GieKSy dołączył do ekipy wicemistrza Polski.

Nowy napastnik TAURON KH GKS Katowice swoje pierwsze kroki stawiał w grupach młodzieżowych GieKSy. Następnie trafił do szkółek Naprzodu Janów i Polonii Bytom. Kolejnym etapem w jego karierze była Szkoła Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. Patryk Jóźwik występował w drużynie SMS-u, która grała w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Teraz wrócił do swojego macierzystego klubu.

- Bardzo się cieszę, że wracam do GieKSy. W tym klubie zaczynałem moją przygodę z hokejem i teraz po okresie gry w Szkole Mistrzostwa Sportowego chcę rozwijać swoje umiejętności w Katowicach - powiedział Patryk Jóźwik po podpisaniu kontraktu.

Przypominamy, że wcześniej do drużyny dołączyli Grzegorz Pasiut, Maciej Urbanowicz, Damian Tomasik i Michał Kieler. Z kolei kontrakty przedłużyli Tomasz Malasiński, Patryk Wronka, Bartosz Fraszko, Marek Strzyżowski, Dusan Devecka, Oskar Krawczyk, Radosław Sawicki, Jakub Wanacki, Mikołaj Łopuski, Martin Cakajik, Jesse Rohtla, Tomasz Skokan oraz Michał i Maciej Rybakowie.

Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy