Paszport Młodego GieKSiarza

19.01.2017 13:59

Począwszy od meczu z Nestą Mires Toruń na wszystkich spotkaniach TAURONU KH GKS Katowice będzie można zbierać pieczątki do Paszportu Młodego GieKSiarza. Zapraszamy najmłodszych kibiców do Satelity!

Paszporty będą rozdawane dzieciom do 13 roku życia podczas meczów hokeja, piłki nożnej oraz siatkówki. Za każdą aktywność uczestnik programu otrzyma odpowiednią liczbę pieczątek, które będą zbierane do zakończenia rundy wiosennej piłkarskiej I ligi. Za uzyskaną liczbę pieczątek będzie można otrzymać order, szalik, a także koszulkę.

Za udział w meczu każdy uczestnik otrzyma trzy pieczątki. Za aktywny doping na sektorze rodzinnym można będzie dodatkowo uzyskać dwie pieczątki. Jedna przewidziana jest za dodatkowe aktywności, takie jak udział w akcjach "Zagraj na Bukowej", "Zagraj w Spodku", narysowanie obrazka związanego z GieKSą czy udział w prelekcjach organizowanych przez klub.

Za 30 pieczątek uczestnik programu otrzyma order. Zdobycie 50 gwarantuje niezwykły szalik kibica. Za komplet, 64 pieczątek na najwierniejszych kibiców czeka zestaw koszulka + szalik.

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga