ORZAPAK Partnerem Technicznym GieKSy

12.01.2021 18:26

Partnerem Technicznym hokejowej sekcji GKS-u Katowice została firma ORZAPAK, specjalizująca się w opakowaniach jednorazowych dla produkcji i gastronomii.

 Firma ORZAPAK powstała w 2005 roku i działa nieprzerwanie do dzisiaj. ORZAPAK sp. z o.o. zajmuje się zaopatrzeniem i kompleksową obsługą kebabów, restauracji, pizzerii, lokali gastronomicznych, domów weselnych, hoteli, zakładów mięsnych, sklepów, zakładów produkcyjnych oraz instytucji państwowych.

ORZAPAK oferuje swoim klientom szeroki asortyment opakowań jednorazowych, środków higienicznych, środków czystości oraz asortymentu do pakowania różnych rzeczy, ponadto od wielu lat specjalizuje się w nadrukach indywidualnych. Firma ORZAPAK stale rozwija się, by jak najlepiej służyć swoim klientom swoją wiedzą i doświadczeniem i stara się, aby w naszej ofercie znalazły się produkty najlepszej jakości, dostosowane do najbardziej zróżnicowanych i zmieniających się oczekiwań. Nowy Partner Techniczny hokejowej GieKSy tworzy produkty na specjalne życzenie oraz sprowadza produkty niszowe według preferencji klienta, do tego doradza przy doborze odpowiednich opakowań standardowych oraz tych dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Wszystkich zainteresowanych współpracą z naszym Partnerem zapraszamy do zapoznania się z jego ofertą na stronie www.orzapak.pl.

Tagi:
Klub Biznesu
Klub współfinansowany z budżetu miasta Katowice
Partner Złoty
Partner Srebrny
Partnerzy