Oddaj krew, odbierz bilet na mecz hokeja

17.01.2017 14:50

Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach wraz z Klubem Hokejowym GKS Katowice S.A. rozpoczynają wspólną akcję pod hasłem „Oddaj krew, odbierz bilet na mecz hokeja”.

W ramach współpracy, każdy dawca, który odda krew będzie miał możliwość bezpłatnego wstępu na najbliższy mecz drużyny TAURON KH GKS Katowice rozgrywany w lodowisku „Satelita”. Wystarczy w dniu oddania krwi zgłosić Personelowi chęć udziału w wybranym meczu - wpisać się na listę. Krwiodawca może zgłosić na mecz również osobę towarzyszącą.

 Wejściówka na wybrany mecz będzie do odebrania w dniu meczu u Ochrony przy wejściu dla prasy/gości VIP - dolne wejście od strony parkingu/ul. Olimpijskiej.

Czy wiesz, że co minutę Ktoś potrzebuje krwi?

Krew jest niezbędna podczas zabiegów, operacji, przeszczepów narządów (serca, wątroby, płuca, nerki czy szpiku).  Krew jest niezwykle cennym lekiem ratującym życie i przywracającym zdrowie, a jej jedynym źródłem pozostaje człowiek. Zachęcamy do oddawania krwi, która jest bezcennym lekiem, którego nie udało się wyprodukować poza ustrojem człowieka.

Nie zwlekaj - oddaj krew i odbierz bilet na mecz HOKEJA! 

Oficjalny partner Klubu
Przyjaciel GieKSy
Partnerzy
Polska Hokej Liga